close
تبلیغات در اینترنت
Code Center جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
loading...

دانلود رایگان جدید

  جسد گمشده جوان 26 ساله بعد از 7 ماه پیدا شد. آب خشمگین و خروشان اول تابستان، هفت ماه پیش او را با خود برد و پنهان، دور از چشم پدر و مادرش پسش داد. تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394 بازدید : 817 نفر   پیدا شدن جسد گمشده 7 ماه بعد از سیل او یک نفر از سه نفری بود که آن روز، سیلی که بعد از هشت دقیقه بارش باران آمد و آب بند کارگران چینی بزرگراه تهران - شمال را شکست، با خودش برد و هفته پیش، بعد از هفت ماه بی خبری خانواده اش پیدا شد و پنجشنبه ای که گذشت، قطعه 305 بهشت زهرا، خانه آخرش شد.  از…

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد

محمد شاهرضایی بازدید : 52 شنبه 24 بهمن 1394 نظرات ()

 

جسد گمشده ، سیل

جسد گمشده جوان 26 ساله بعد از 7 ماه پیدا شد. آب خشمگین و خروشان اول تابستان، هفت ماه پیش او را با خود برد و پنهان، دور از چشم پدر و مادرش پسش داد.

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394
بازدید : 817 نفر

 

پیدا شدن جسد گمشده 7 ماه بعد از سیل

او یک نفر از سه نفری بود که آن روز، سیلی که بعد از هشت دقیقه بارش باران آمد و آب بند کارگران چینی بزرگراه تهران - شمال را شکست، با خودش برد و هفته پیش، بعد از هفت ماه بی خبری خانواده اش پیدا شد و پنجشنبه ای که گذشت، قطعه 305 بهشت زهرا، خانه آخرش شد.

 از «منصور افجه بش» و «رامین میرزایی» اما هنوز خبری نیست؛ از دو جوان محله سی متری جی که هفت ماه است که نیستند و «چشم انتظاری دارد خانواده هایشان را می کشد.»

 دست آخر هم گره داستان «حسن تیموری» به دستان مادرش باز شد. یک هفته پیش بود که بعد از هفت ماه بی خبری از «حسن» از آگاهی شاپور به خانواده تیموری زنگ زدند و گفتند بیایید برای شناسایی؛ آن روز مادر «حسن» هم زنگ زد به مادر «رامین» و گفت بیا با هم برویم شاید از «رامین» هم خبری باشد و بیماری، جلوی رفتن مادر «رامین» را گرفت. خانواده تیموری اما آن روز با ناباوری به آگاهی وحدت اسلامی رفتند و با چهار عکس روبه رو شدند؛ چهار عکس چهار جنازه یخ زده.

 حالا «فاطمه تیموری»، خواهر «حسن»، یک روز بعد از خاکسپاری برادرش، در گفت وگو با «شهروند» با صدایی گرفته و مغموم، از روزی می گوید که چشم انتظاری پدر و مادر با تحویل گرفتن بدن پسرشان از پزشکی قانونی و بلاتکلیفی هفت ماهه شان با خاکسپاری او در قطعه 305 بهشت زهرا تمام شد: «یک هفته پیش از آگاهی شاپور تماس گرفتند و گفتند بیاید برای پیگیری. پدر و مادرم رفتند و آنجا عکس چهار جنازه را به آنها نشان دادند. مادرم آن روز به یکی از عکس ها مشکوک شده بود و گفته بود کمی شبیه حسن است. بعد از این حرف مادرم، آگاهی گفته بود که بروید از حسن اثر انگشت بیاورید و بعد که آوردند، گفتند اثر انگشتش به اثر انگشت همان جنازه ای که مادرم گفته بود شبیه حسن است، خیلی نزدیک است. ما اولش قبول نمی کردیم. می گفتیم ما هفت ماه است که می رویم و می آییم، چرا از همان اول این عکس ها را به ما نشان ندادند؟ چرا از همان اول اثر از ما انگشت نخواستند؟ یعنی نمی دانستند که ما گمشده داریم؟ شماره ما را همه جا داشتند. خود پزشکی قانونی کهریزک داشت، چرا به ما نگفتند که همچین جنازه ای را آنجا دارند؟ چرا زودتر به ما خبر ندادند؟ چرا بعد از هفت ماه؟»

 «فاطمه» می گوید در پزشکی قانونی به خانواده او گفته اند که برای «حسن»، مجوز دفن هم صادر شده بوده است: «آن اول که مادرم حسن را شناسایی کرد، به ما گفتند دفنش کرده ایم ولی بعدش گفتند که هفت ماه جنازه در سردخانه مانده است. البته خیلی خوب شد که دفنش نکرده بودند و ما با دستان خودمان حسن را دفن کردیم. حرف ما این است که چرا در این هفت ماه به ما نگفتند؟ آن روز به ما می گفتند شما هفت ماه کجا بودید. ما کجا بودیم؟ ما زمین و زمان را زیر ورو کردیم. شما چه می دانید به ما در این هفت ماه چه گذشته. این پیرمرد و پیرزن چقدر در این هفت ماه گریه کردند. مصیبت بود خانم. نمی دانید چه مصیبتی از سر ما گذشت.»

 او از روز سیل و پیگیری های هفت ماهه خانواده تیموری برای پیداکردن «حسن» می گوید: «آن روز خیلی ها مفقود شدند. خود من که خواهرش هستم از روز اول با برادرهایم رفتیم داخل آب و گل و همه جا را گشتیم. نیروهای امداد هم دو هفته گشتند. بعدش همه جا رفتیم و سوال کردیم. بومی ها می گفتند ما خیلی ها را از آب کشیدیم بیرون. ما ستاد بحران و فرمانداری رفتیم و ... . دستگاه آوردند که جنازه ها را بیرون بکشند تا ورامین هم رفتند. سگ آوردند و با لودر پارک جوانمردان را کندند و هیچی پیدا نکردند. هفته ها به همین منوال گذشت. بعدش بیمارستان ها را گشتیم. از قاضی برگه گرفتیم که خودمان بیمارستان ها را بگردیم. حتی بین آی سی یو و کمایی ها را گشتیم. خیلی رفتیم بهزیستی و ... و آخرسر پرونده را از کلانتری کن انتقال دادیم آگاهی شاپور. برادرم تا یک هفته می رفت کهریزک و جنازه ها را می دید و افسردگی گرفته بود. در این هفت ماه خودروی حسن دم در بود. کار مادرم این شده بود که برود پشت پنجره و منتظر او باشد. مدام می گفتند شاید بیاید و یک بار دیگر سوار ماشینش شود. ما هفت تا بچه ایم و حسن آخرین بچه بود. همه غصه مان این است که قرار بود برایش عروسی بگیریم، قرار بود بک روز بعد از تمام شدن ماه رمضان برایش برویم خواستگاری. ولی حالا ببین چه شد؟»

 «بهرام» یکی از برادران «حسن» است. او از روزی می گوید که «حسن» و دوستانش برای تفریح به کن و سولقان رفتند و دیگر بازنگشتند: «او با رفقایش برای تفریح به کن رفته بود. بعد باران آمده بود و رفته بودند زیر پلی که لباس هایشان را خشک کنند. شما فکر کن هفت دقیقه بارندگی همچین خسارتی زده بود. البته چینی ها سدی از چوب و گل ولای زده بودند که آبی را که احتیاج داشتند، تأمین کنند. سیل، جسدها را تا خود ورامین برده بودند. از پنج نفری که با حسن برای گردش رفته بودند، چهار نفرشان نجات پیدا کردند. آن شب تا صبح به دنبال او گشتند و دیگر مادرم متوجه گم شدن او شد. روز بعد نزدیک به 30 نفر شدیم و باز هم برای پیداکردن برادرم دست به کار شدیم. از نقطه ای که آنها آنجا بودند تا آخر رودخانه را که به داوودآباد و باقرآباد می رسد، گشتیم اما او را پیدا نکردیم. خدا می داند در مسیر رودخانه چقدر چوب و آشغال بود. در آن منطقه که سیل آمده آن قدر چوب، آهن، میلگرد و الوار ریخته شده بود که نشان می داد همین چیزها باعث شده تا بارانی که باریده است، مسیر خودش را پیدا نکند. الوارها و آهن ها طوری بودند که کاملاً مشخص بود از قبل بریده شده اند و سیل آنها را به آنجا نیاورده است. آب بندی که چینی ها ساخته اند آب را جمع کرده و وقتی که شکسته است، آب با شتاب هرچه بیشتر به حرکت درآمده و این اتفاق افتاده است.»

 داغ دلی که تازه شد

 خانواده تیموری حالا با لباس های سیاهی که به تن و داغی که به دل دارند، به قول خودشان دلشان غم دارد اما آرام است. دل «فاطمه»، مادر «منصور افجه بش» اما آرام نیست؛ منتظر است و چشمش به در سفید شده؛ او مادر پسر 28 ساله ای است که آن روزِ یکشنبه، با چهار نفر از دوستانش که همه ساکن محله سی متری جی، 16 متری امیری بودند، برای تفریح روز عید به کنار رودخانه کن رفتند و آب او را با خود برد؛ با خود برد و بعد هفت ماه هنوز او را پس نداده است.

 «فاطمه» از یک هفته پیش بی قرارتر است؛ ناآرام تر. از این صدایش پیداست. وقتی می گوید پیدا شدن «حسن» حالم را بدتر کرده؛ پس پسر من کجاست: «من یک پسر دارم یک دختر. تنها پسرم هفت ماه است که نیست. من آن روز نمی دانستم که منصور رفته کن. او شب قبلش به دوستاش گفته بود که موتورم خراب است و نمیام. ولی دوستانش آمده بودند دنبالش و گفته بودند با موتور ما بیا. من خانه بودم و دیدم که آسمان تاریک شد و طوفان راه افتاد. داشتم تلویزیون نگاه می کردم که خواهرم زنگ زد و گفت منصور خانه است؟ جایی رفته؟ خواهرم تلفن را قطع کرد ولی من اضطراب شدید داشتم. ساعت یک شب بود که زنگ زدم به خواهرزاده ا م، گفت کن سیل آمده و ما داریم می ریم ببینیم چه خبر است. هرکار کردم من را نبردند. من از این جا ناراحتم، اگر مردم می توانستند یا امکانش را داشتند، برای کمک بروند، بچه های ما پیدا می شدند. از بچه های محله ما که هفت نفر بودند، سه نفر مردند، دو نفر را پیدا کردند. منصور افجه بش و رامین میرزایی اونجا گم شدند. الان هفت ماه است که پیدا نشده اند.»

 او می گوید در هفت ماهی که گذشت، همه جا را گشته اند اما هنوز خبری از «منصور» نیست که نیست: «ما در این مدت از همه درخواست کمک کرده ایم. باز هم خدا خیرشان بدهند، مهندس آران معاون فرماندار به من قول داد که پیگیری این جریان می شود. بعد از چند روز از ماجرا، یک دستگاه از سمنان آوردند و از بالای رودخانه تا جاده قدیم قم را گشتند ولی چیزی پیدا نکردند. بعد گفتند آنها در رودخانه نیستند ما پیگیر بیمارستان ها شدیم، بهزیستی و... . همان اوایلش رفتیم پزشکی قانونی برای شناسایی، چند نفر را نشان دادند ولی بچه ما نبود. برای ما تعجب آور است چطور حالا بعد هفت ماه به خانواده تیموری گفته اند که اثر انگشت بیاورند، چرا از همان اول نگفتند. همه ما داغون هستیم. شما فکر کن در وطن خود آدم سه جوان گم شوند و دو نفرشان بعد هفت ماه هنوز پیدا نشده اند.»

 «فاطمه» از روزهایی می گوید که در این هفت ماه از سرگذرانده: «خیلی سخت بود. خدا کند به سر هیچ مسلمانی نیاید. در این مدت زنگ خانه را می زدند یا صدای در می آمد، فکر می کردم از بچه ام خبری شده است. ما امیدواریم که بچه ام زنده برگردد. ما حتی درخواست دادیم که زندان ها را بگردند. من گفتم نکند اشتباهی کرده اند و آنها را برده اند زندان. البته آگاهی می گوید که ما از زندان ها استعلام کرده ایم ولی نبوده اند. روز پنجشنبه هم برای خاکسپاری حسن تیموری به بهشت زهرا رفتیم. حالمان خیلی بد است. شما حساب کن مادر و پدری که هفت ماه چشم به راه بودند و امیدوار، تازه بچه شان را تحویل گرفته اند.»

 آنها زنده اند، زنده برمی گردند

 از آن جمع پنج نفره محله 16 متری امیری که 28 تیر امسال در سیل گرفتار شدند، بدن های «محمد» و «فرزان» پیدا شد؛ مرده و به خاک سپرده شد. «منصور» و «رامین» اما هنوز نیستند؛ نه خودشان، نه بدن های بی جانشان. حالا هفت ماه است که خانواده های آنها منتظرند؛ آنها سیاه نپوشیده اند و خوش ندارند کسی از پسرهایشان با فعل گذشته حرف بزند. «آنها زنده اند، زنده برمی گردند.» این را «سمیه میرزایی»، خواهر «رامین»، پسر 21 ساله خانواده میرزایی می گوید.

 او به «شهروند» می گوید که خانواده آنها هفت ماه است که زندگی ندارند: «همه مان افسرده و پریشانیم. هرچه می گذرد امیدمان به زنده بودنش بیشتر می شود. از وقتی خبر پیدا شدن حسن تیموری را شنیده ایم، نمی دانیم که کجا برویم. فکر می کنیم شاید سرنوشت برادر ما همین بوده. ما این موضوع را رسانه ای کردیم و همه می دانند و ما هرجا می رفتیم، سه خانواده با هم بودیم. همه اش در این ماه ها به ما می گفتند، جنازه ای نیست. چندماه پیش برای شناسایی یک جنازه ما را صدا کردند ولی مادرم رفت و گفت رامین نبود. نمی دانستیم خوشحال باشیم یا نه. ستاد بحران هم به ما گفت که یک درصد هم شک نکنید هیچ مرده ای در کن و سولقان نیست. ما می گفتیم حتی خانه و زندگی مان را می فروشیم، امکانات به ما بدهید تا پیدایشان کنیم. می گفتند شاید تکه تکه شده اند به خاطر همین پیدا نمی شوند، ولی ما قبول نکردیم. در این هفت ماه همه مان عین مرده متحرکیم. چرا یک مرده را باید هفت ماه نگه دارند. این گناه نیست؟ بعد هفت ماه به ما گفتند این طوری شده، داغ این خانواده دوباره تازه شده. خانواده تیموری امید داشتند که حسن زنده باشد.»

 او می گوید: «ما هر هفته می رویم کلانتری و پیگیری می کنیم. اثر انگشتش را داده ایم. وقتی فکر می کنیم که یک جوان را هفت ماه در سردخانه نگه داشته اند و بدنش مثل چوب خشک شده، آتش می گیریم. آنها برای تفریح رفته بودند و این یک حادثه بود اما چرا ما باید این همه عذاب بکشیم؟ ٧ ماه است فکر و زندگی ما همین است. می گوییم نکند دفنشان کرده اند و بعدا می خواهند به ما بگویند. هرجا را بگویید، ما رفته ایم. عید دارد می آید، تولد برادرم 14 اسفند است. از الان غصه ام این است. هیچ کدام یک درصد احتمال نمی دهیم که او مرده باشد. امیدوارم او زنده باشد. امیدوارم خدا دعای بچه هایمان را بشنود. نمی دانم، شاید هم بهتر است آدم با حقیقت کنار بیاید.»

 مادر رامین اما در هفت ماهی که گذشت، از همه بی قرارتر بوده؛ او می گوید دوباره عکسش را چاپ کنید، شاید خبری بشود: «امیدوارم خدا به جوانی این دو نفر رحم کند. بالاخره حسن آرامش را پیدا کرد. من شب ها یک ساعت نمی توانم بخوابم. سرم را که می گذارم روی بالش، خوابم پریش است. ماشین که می آید، موتور که می آید می گویم رامین آمده. با عکسش صحبت می کنم، می گویم تو کجایی؟ بیا، من با سختی تو را بزرگ کردم، با مستاجری، سختی و ... از خودش می خواهم که برگردد. الان هفت ماه گذشته. بالای 50 بار رفته ام کهریزک. جنازه های زیادی دیده ام. سه ماه پیش رفتم کلانتری کن و سولقان، عکس جنازه بود به من نشان دادند ولی شبیه رامین نبود. یک هفته پیش هم رفتم کهریزک، گفتند دیگر جنازه ای نیست. گفتند یک نفر افغان بوده و آن هم صاحبش پیدا شده. من چطوری طاقت بیاورم؟ همه زندگی مان شده چشم انتظاری. آدم یک مرغش گم می شود، چه حالی می شود؟ چه برسد به بچه آدم.» 

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - نمناک

namnak.com/26920-جسد-گمشده-سیل-تهران.html
۸ ساعت پیش - جسد گمشده و پیدا شدن جسد گمشده جوان در سیل عید فطر و ماجرای یافتن جسد گمشده سیل بعد از 7 ماه را در نمناک بینید.

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - دانلود ...

www.download.sar3damusic.ir/جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-ت...
۲ ساعت پیش - تقریباً ۵۱۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۴۵ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدزمان واریز یارانه نقدی بهمن ماه 94 - اس ام اس , مدل ,تقویم 95 ...

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد | عکس های ...

kosmodisk.ir/جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-تهران-پی/
۱۶ ساعت پیش - جسد گمشده جوان 26 ساله بعد از 7 ماه پیدا شد. آب خشمگین و خروشان اول تابستان، هفت ماه پیش او را با خود برد و پنهان، دور از چشم پدر و مادرش پسش داد.

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد | نوروز 95

www.newphoto95.ir/.../جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-تهران-پی...
۷ ساعت پیش - جسد گمشدۀ سیل 7 ماه قبل، پیدا شد (+عکس) - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی ۱ ساعت پیش - جسد گمشدۀ سیل 7 ماه قبل، پیدا شد ...

تصاویر برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شدگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
7 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
6 روز پیش
نتیجه تصویری برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
نتیجه تصویری برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
نتیجه تصویری برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد
8 ساعت قبل
تصاویر بیشتر برای جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد

جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد!

www.fardanews.com/fa/news/.../جسد-گمشده-سیل-7-ماه-قبل-پیدا-شد
۸ ساعت پیش - «حسن تیموری»، پسر 26 ساله‌ ساکن محله نعمت‌آباد تهران که هفت ماه ... جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! ... بعد از هفت ماه بی‌خبری خانواده‌اش پیدا شد و پنجشنبه‌ای که گذشت، قطعه ... یعنی نمی‌دانستند که ما گمشده داریم؟ ... وقتی می‌گوید پیدا شدن «حسن» حالم را بدتر کرده؛ پس پسر من کجاست: «من یک پسر دارم یک دختر.

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - نیوز وب ...

news-web.rozblog.com/.../جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-تهران-...
۳۹ دقیقه پیش - جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - نمناک namnak.com/26920-جسد-گمشده-سیل-تهران.html Translate this page 7 hours ago - جسد ...

پیدا شدن جسد گمشده 7 ماه بعد از سیل | زد ایکس ان

www.zxn.ir/پیدا-شدن-جسد-گمشده-7-ماه-بعد-از-سیل.html
۶ ساعت پیش - پیدا شدن جسد گمشده 7 ماه بعد از سیل او یک نفر از سه نفری بود که آن روز، سیلی که بعد از هشت ... جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد ...

پایتخت - جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد!

www.paytakhtpress.ir/fa/doc/news/.../جسد-گمشده-سیل-7-ماه-قبل-پیدا
۷ ساعت پیش - «حسن تیموری»، پسر 26 ساله‌ ساکن محله نعمت‌آباد تهران که هفت ماه پیش ... جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! ... نمی‌دانید چه مصیبتی از سر ما گذشت.» ... وقتی می‌گوید پیدا شدن «حسن» حالم را بدتر کرده؛ پس پسر من کجاست: «من یک ...

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - خبر ایرونی

iruni.ir/news/517134
۸ ساعت پیش - پیدا شدن جسد گمشده 7 ماه بعد از سیل او یک نفر از سه نفری بود که آن روز، سیلی که بعد از هشت دقیقه.

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد | فیدگاه

feedgah.com/lastnews/.../جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-تهران/
جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد جسد گمشده جوان 26 ساله بعد از 7 ماه پیدا شد. آب خشمگین و خروشان اول تابستان، هفت ماه پیش او را با خود برد و پنهان، ...

جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد - خبرگزاری میزان | خبر ...

khabarfarsi.com/n/15776244
۹ ساعت پیش - ساعت ۱۰:۲۱ به وقت تهران ... شکست، با خودش برد و هفته پیش، بعد از هفت ماه بی خبری خانواده اش پیدا شد و پنجشنبه ای که گذشت، قطعه 305 بهشت زهرا، خانه آخرش شد. ... جسد گمشدۀ سیل 7 ماه قبل، پیدا شد (+عکس); برترین ها - شنبه ۰۹:۴۳ ... هاشمی پس از 6 سال در تلویزیون: در سال های اخیر هم بعد اسلامیت نظام تضعیف شده.

جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! - تی نیوز

tnews.ir/news/7afa57556779.html
۷ ساعت پیش - «حسن تیموری»، پسر 26 ساله ساکن محله نعمت آباد تهران که هفت ماه پیش یعنی 28 ... جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! ... و هفته پیش، بعد از هفت ماه بی خبری خانواده اش پیدا شد و پنجشنبه ای که گذشت، قطعه 305 بهشت زهرا، خانه آخرش شد. ... قتل گروگان پس از اخاذی 120 میلیونی قتل گروگان پس از اخاذی 120 میلیونی

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد - خبر آنتایم

khabarontime.ir/.../جسد-گمشده-پس-از-گذشت-7-ماه-از-سیل-تهران-پیدا-ش...
خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-zn-Images-news-9407-63-1-.jpg- ...

جسد گمشده پس از گذشت ۷ ماه از سیل تهران پیدا شد | بروز باش

berozbash.ir/1394/11/.../جسد-گمشده-پس-از-گذشت-۷-ماه-از-سیل-تهران-پ/
۸ ساعت پیش - تهران. 7 °C. خانه. آخرین اخبار ... جسد گمشده پس از گذشت ۷ ماه از سیل تهران پیدا شد ... و آب بند کارگران چینی بزرگراه تهران – شمال را شکست، با خودش برد و هفته پیش، بعد از هفت ماه بی خبری خانواده اش پیدا شد و پنجشنبه ای که گذشت، ...

جسد گمشدۀ سیل 7 ماه قبل، پیدا شد

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3493881
۵ ساعت پیش - جسد گمشدۀ سیل 7 ماه قبل، پیدا شد. ... حسن تیموری ، پسر 26 ساله ساکن محله نعمت آباد تهران که هفت ماه پیش یعنی 28 تیر امسال در روز عید فطر، با ...

جسد گمشده پس از گذشت 7 ماه از سیل تهران پیدا شد

sharefeed.ir/link-44010.html
Technorati · Facebook · twitter · linkedin · Google · Reddit · Digg · Del.icio.us. « لینک بعدی | لینکدونی | لینک قبلی »

دولت بهار: جسد گمشدۀ سيل 7 ماه قبل، پيدا شد

www.dolatebahar.com/telex-220098.html
۳ ساعت پیش - تلکس دولت بهار: جسد گمشدۀ سيل 7 ماه قبل، پيدا شد ... «حسن تيموري»، پسر 26 ساله‌ ساكن محله نعمت‌آباد تهران كه هفت ماه پيش يعني 28 ... پيش، بعد از هفت ماه بي‌خبري خانواده‌اش پيدا شد و پنجشنبه‌اي كه گذشت، ... يعني نمي‌دانستند كه ما گمشده داريم؟ ... وقتي مي‌گويد پيدا شدن «حسن» حالم را بدتر كرده؛ پس پسر من كجاست: ...

جسد - آکاایران

www.akairan.com/havades-akhbar/tag/جسد/
آکاایران: راز جسد سوخته پسر جوان در بازار تهران آکاایران مردی پس از گذشت حدود چهار ماه از کشف جسد سوخته پسری جوان در بازار تهران، به قتل او اعتراف کرد. .... آکاایران: جسد مرد گمشده بعد از مرگ همسرش پیدا شد آکاایران به گزارش آکاایران به گزارش .... پژو به دلیل شدت سیل در آب غوطه ور و ناپدید شد که تلاش امدادگران در روز گذشته برای ...

تلاش یک خانواده برای یافتن فرزند گم شده پس از سی سال + ...

www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی
۶ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ماجرا از دی ماه سال ۶۳ و در بیمارستان سجاد تهران آغاز می‌شود؛ جایی که مادر بارداری برای ... بدین ترتیب نه جسد نوزاد را به پدر نشان می‌دهند و نه سندی دال بر عقب مانده ... اما پیگیری قضایی به سادگی از کنار ایشان گذشت و نتوانست نقش چندان ... تا بالاخره به تازگی ثابت شود که نوزاد دفن شده در آن قبر، نوزاد گم شده این پدر و ...

معمای گم شدن دختر بچه‌ها در انزلی/ پدر یکی از گمشده‌ها: هنوز ...

www.khabaronline.ir/detail/450041/society/events
۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - او درباره روزی که دخترش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت نیز گفت: خانه ما در ... بندر انزلی 10 خرداد ماه همان سال در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد که تمام مسئولان ... پس از گم شدن مائده عده زیادی از مردم، مدرسه و آموزش و پرورش را مقصر این ماجرا ... جسدجوان گم شده در یک مغازه پیدا شد · سرنوشت گمشده های سیل تهران و چالوس چه شد؟

تجاوز بی رحمانه به یک زن در مقابل شوهرش - صفحه 5 - تالار ...

forum.hammihan.com › عمومی و اجتماعی › گفتگوي آزاد
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 16پست - ‏1 نویسنده
با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از ... اما مسوولین منطقه ی قرچک – ورامین تهران دست داشتن مهاجرین افغان در این .... گذشته دوم مرداد ماه در باغهاي اطراف ساوه به يك زوج توريست تبعه هلند حمله ور شده و ... این مرد شروع شد تا اینکه همان روز جسد وی در چاهی در باغی در اطراف شهر پیدا شد.

جسد مفقودی سیل در غرب ایران پیدا شد - دانلودزها

downloadzha.sargarmii.in/tdwn1265425_جسد-مفقودی-سیل-در-غرب-ایران-...
قربانیان سیل در غرب کشور افزایش یافتند جسد تنها مفقودی سیل پیداشد ... 7 تن در تهران و 2 تن در البرز همچنان مفقود چند مفقود سیل در بوستان جوانمردان پیدا شدند. ... سیل تهران و گم شده های سیل تهران و سیل کن و سیل سولقان و سیل مرگبار و ... جسد مرد جوانی که در جریان یک سرقت به قتل رسیده بود پس از گذشت هشت ماه و اعتراف قاتل.

جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! | گردآورنده هوشمند خبرتاب

www.khabartab.com/content/جسد-گمشده-سیل-7-ماه-قبل،-پیدا-شد
تصویر/ دیداری پس از هزار سال · جزئیات اولین سفر رئیس‌جمهور غنا به تهران بعد از 37 سال ... جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد! ... در برنامه نود این هفته چه گذشت؟

شبکه اجتماعی خبر +1

bealaveh1.ir/
نوراللهی از لیست 18 نفره پرسپولیس مقابل فولاد نیز کنار گذاشته شد تا دیدار تیمش ... آزده صمدی اینستاگرام خود را با عکسی از پشت صحنه سریال پشت بام تهران به روز کرد. ... آخرین نوسانات قیمت سکه و طلا (جدول) · سکه از مرز یک میلیون تومان گذشت ... محسوب می‌شوند · اعلام زمان واریز یارانه بهمن · جسد گمشده سیل 7 ماه قبل، پیدا شد!

خواندنی هایی در مورد خوانندگان ايران [آرشيو] - P30World ...

forum.p30world.com › ... › فرهنگ و هـنــــر › مـوســیـقی
۲۰ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. - ازطرف آقای نوعی تبریزی بازپرس شعبه 7 کاخ دادگستری در بازپرسی حاضرشد و ... بعد از گذشت چند ماه عمه ناتنی او از وضعيت سوسن مطلع شد و پس از درگيری .... اما بعد از اين مدت بتي دوباره به همراه خانواده اش به تهران برگشتند و در سن 17 ...... نيروی بسيار بزرگی ست که اونو ما بايد تو خودمون پيدا کنيم ، گمشده ها رو .

کشف یک جسد دیگر از قربانیان سیل | اتاق خبر

www.otaghnews.com/news/.../کشف-یک-جسد-دیگر-از-قربانیان-سیل
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اتاق نیوز - سخنگوی ستاد بحران شهر تهران با تاکید بر ادامه عملیات ... ایمان قربانی از پیدا شدن یک جسد دیگر در جریان وقوع سیل بعدازظهر روز ... کلانتری اسم یکی از افراد گم شده را در آمارها دو بار اعلام کرده بود که پس از ... به 7 نفر رسید، اما شب گذشته با پیدا شدن یکی دیگر از قربانیان ، تعداد .... روز; هفته; ماه; سال ...

روزنامه ايران94/5/11: اشك هاي سيل آسا از چشم هاي پرانتظار

www.magiran.com/npview.asp?ID=3201558
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گلايه از نبود کمک رساني و نيروهاي امداد و نجات دارند و با گذشت نزديک به دو ... عصر يکشنبه 28 مرداد ماه سال جاري با باران سيل آسا جمعي از مردم که براي ... در سيل بروند و پس از آرام شدن وضعيت به جست وجو و امداد رساني پرداختند. ... در همان ابتدا تعدادي از اجساد پيدا شد اما هنوز مشخص نبود چند نفر ديگر گرفتار شده اند.

[PDF]13 Havades.indd

sharghdaily.ir/1394/05/01/Main/PDF/13940501-2353-13-7.pdf
۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ریال پول گمشده را پس داد ... میلیون ریال پیدا کردم و تمام تالش خود را برای ... ۲۷ تهران به اداره مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی تهران ســپرده شــد و ... زکی و شبیر برای خرید لباس از ساختمان خارج شدند اما پس از گذشت ... کرد: با انتقال دو جسد دیگر از تلفات سیل روز ۲۸ .... او گفت: «من و مریم حدود هشــت ماه قبل با هم.

تازه ها آنلاین-جسد راننده پرايد در لرستان پيدا شد/ ادامه تلاش ها ...

tazehaonline.com/fa/detail.aspx?id=12992
۹ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جسد راننده پراید در لرستان پیدا شد/ ادامه تلاش ها برای یافتن معلم فداکار. 28 مهر ماه به دنبال بارش شدید باران در مناطقی از کشور و جاری شدن سیل در ... رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام یافتن پیکر بی جان راننده پراید با گذشت 12 روز ... وی یادآور شد که هنوز خبری از پیکر بی جان معلم گمشده در سیل نیست ...

5ماجرای باور نکردنی از غسالخانه بهشت زهرا - بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی
۲۹ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - وقتی که کار غسل و کفن تمام شد بی اختیار در نماز و تشییع این پیرمرد .... وای که بر من چه گذشت، آن‌لحظات و دقیقه‌ها. ..... خيلي دوست دارم بدونم كه بعد از مرگ چه بر سر جسد ما مي‌آيد ..... عمر با عزت و مرگ با عزت داشته آرامشی پیدا می کنی که وصف ناپذیره ..... 0. 7. پاسخ. خدایا من گدایی فاطمه ام بگذر از این بنده حقیر. عشق ماه.

درفيتيله چه گذشت؟؟؟

www.khabareruz.ir/search/?q=درفيتيله+چه+گذشت؟؟؟
به گزارش میزان، گفتنی است، در بازدید سرزده ذبیح زاده معاون دادستان تهران و سرپرست ... پس از گذشت ۱۴ سال، ‌متهم حالا در آستانه آزادی قرار گرفته و در چنین شرایطی ... 3 روز پيش فرهنگ و جامعه خبرآنلاین 7 .... اکنون با گذشت حدود 10 ماه از گروگانگیری، امروز اخباری اعلام شد که 8 گروگان از .... عکس پیدا شدن جسد دختر جوان در جنگل نور.

روزنامهء هموطن سلام - اخبار حوادث : کشف اجساد 7 کوهنورد گمشده ...

hamvatansalam.com/se4y1384m5d24n3p20s0.html
اجساد 7 عضو تيم 11 نفره كوهنوردي که در دره «آندرسم» چالوس گمشده بودند، پیدا شد. 4 كوهنورد ... اخبار حوادث ماه ... مردی که با شلیک گلوله همسر خود را به قتل رسانده بود با اعلام گذشت فرزندانش ... پس از اظهارات این مرد، بلافاصله ماموران در محل حادثه حاضر شدند و جسد غرق در خون زن میانسال را پیدا کردند. ... سومين سيل در فيروزكوه جاري شد ‎ ...

کشف یک جسد دیگر از قربانیان سیل - پایگاه خبری پیک خبر

www.peykekhabar.com/خبر.../40726-قربانیان-پیدا-منطقه-تهران-حادثه/
۳۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سخنگوی ستاد بحران شهر تهران با تاکید بر ادامه عملیات جست‌وجو در منطقه کن سولقان ... ایمان قربانی از پیدا شدن یک جسد دیگر در جریان وقوع سیل بعدازظهر روز ... کلانتری اسم یکی از افراد گم شده را در آمارها دو بار اعلام کرده بود که پس از ... به 7 نفر رسید، اما شب گذشته با پیدا شدن یکی دیگر از قربانیان ، تعداد کشته ...

جسد یک کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات این شهرستان پس از ...

peransia.com/.../جسد-یک-کوهنورد-مفقود-شده-در-ارتفاعات-این-شهرستان-پ...
جسد کوهنورد مهابادی پس از 70 روز پيدا شد: ... جسد یک کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات این شهرستان پس از گذشت 70 روز در دریاچه ... سومین تلفات ارتفاعات شمالی تهران: ... يک کوهنورد دیگر در ارتفاعات مسیر پیاز چال در تاریخ 3 دی ماه مفقود گردید. ... برای یافتن کوهنورد گم شده در کمپ کوهنوردی ˈسه کانیانˈ اين شهرستان همچنان ادامه دارد.

سیل زده در 11 استان امدادرسانی به 5600

shahrvand-newspaper.ir/1394/08/23/Main/PDF/13940823-712-18-14.pdf
۲۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 500 میلیون تومان کالهبرداری دســتگیر شد. ... و اطالع پیدا کردند که ســند مالکیت متعلق به. خانه شــاکی با یک ... شهر تهران انجام شــده که در مجموع بیش از. 4 میلیــارد تومان ... آقای ناصر دادم اما 7 مــرداد ماه در تاریخ وصول ... خود شــده و پس از آن گم شده بود. تجسس ... اما پس از گذشت 4 ... موفق به کشــف جســد تنها سرنشــین این.

[PDF]بازجویی مرگبار مرد از همسرش

www.karoondaily.ir/1392/02/12/Files/PDF/13920212-2843-7-7.pdf
7. حوادث. پنجشنبه12اردیبهشت1392،سالهجدهم،شماره2843 ... اواخر اس فند ماه س ال۹۰ خبر کشف جسد زنی به پلیس ... خواستیم برویم و به آن ها تذکر بدهیم اما بعد صدا قطع شد و ... تهران فرستاده شد. .... منزل خارج شده، اما تاکنون و پس از گذشت دو .... ارتفاعات منگشت حرکت کرد و پس از ۶ ساعت جستجو و کوه پیمایی، فرد گمشده پیدا شد.

بالاخره قیمت خودرو چی شد - سایت سرگرمی و تفریحی

rnews.vistablog.ir/tag/بالاخره+قیمت+خودرو+چی+شد
۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر فوری ، بالاخره لاشه هواپیمای مالزیایی معروف گمشده پیدا شد +عکس ... مالزیایی مفقود شده باشد., niksalehi.com لاشه ی هواپیمای مالزیایی پیدا شد ( 7 عکس ) ... روزنامه آرمان: بالاخره مکان گورستان جدید تهران مشخص شد., bartarinha.ir اخبار روز ... شبکه خبر: بالاخره بعد از گذشت دو ماه از ماجرای ناپدید شدن هواپیمای ام‌اچ 370 ...

ایران | شماره 5235 | ایران شوک | صفحه 24

iran-newspaper.com/1391/9/7/Iran/5235/Page/24/Index.htm
دزد تابلو فرش‌هاي نفيس تاجر تهران در دام پليس. شـــوک حادثه. شـــــوک کوتاه. شليك مرگ به داماد، سر سفره ناهار. عامل جنايت خيابان مدني جنون ندارد. قتل آتشین پسرعمو ...

سرنوشت مبهم 3 جوان گم شده در سیل کن و سولقان + تصاویر

searchyar.com/other/1440438413ka27e
سیل تهران و گم شده های سیل تهران و سیل کن و سیل سولقان و سیل مرگبار و ناپدید شدن 3 جوان در سیل را در نمناک ... یک ماه از سیل ویرانگر در منطقه کن و سولقان گذشت.

جسد یک کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات این شهرستان پس از ...

weblog24.com/.../جسد-یک-کوهنورد-مفقود-شده-در-ارتفاعات-این-شهرستا...
جسد یک کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات این شهرستان پس از گذشت 70 روز در دریاچه ... جسد کوهنورد مهابادی پس از 70 روز پيدا شدانجمن پزشکی کوهستان ایران جسد يک کوهنورد ... يک کوهنورد دیگر در ارتفاعات مسیر پیاز چال در تاریخ 3 دی ماه مفقود گردید. ... مهاباد گفت تلاش برای یافتن کوهنورد گم شده در کمپ کوهنوردی ˈسه کانیانˈ اين ...

زلزله 4/ 5 ریشتری دوبرجی استان فارس را لرزاند

oghabnews.loxchat.com/cat/37/0/حوادث.htm
7:0 قبل از ظهر | نویسنده : محمدرضا ... به گزارش ایرنا از موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران، این زلزله 5.4 ریشتری 21 دقیقه .... پایگاه خبری عقاب نیوز : پس از این حادثه راننده از محل متواری و سرنشین آن مصدوم و به ... جسد سرنشین هواپیمای گم شده پیدا شد .... فرود اضطراری شد و گفت: این هواپیما با 150 مسافر بعد از گذشت ساعتی با توجه به ...

IranPressNews : ايران پرس نيوز: درددل مادری که جوانش را سیل ...

www.iranpressnews.com/source/189279.htm
دوشنبه، 5 مرداد ماه 1394 = 27-07 2015 ... 12 ساعت پس از وقوع سیلاب منطقه از حضور آتش نشان و نیروهای امداد خالی شده بود ... رفتیم تا سراغی از منصور بگیریم که راه را بسته بودند، صبح روز بعد ساعت 7 صبح بازهم به آنجا رفتیم و ... پورداخلی تصریح کرد: هم اکنون 9 روز است که منصور گم شده است و ما چون خودمان آشنا داشتیم توانستیم ...

1392/06/02

www.newswire.ir/assets/users/nh_rcs/bulletin/config/44352652c1.xml
۲ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... از غرق شدگی مصدومیت 447 شهروند در دریا و رودخانه ها طی 5 ماه اصفهان رتبه دوم حوادث ... کرمان را لرزاند جسد کوهنورد ناپدید شده پیدا شد جسد یک کوهنورد مفقود شده در ... گذشت جشنواره قرآنی دانش آموزان کمیته امداد استان یزد برگزار شد تهران با زلزله ... 1392/06/02 newsgroup www.rcs.ir 9 26259d 7 000 8 dd0e0e 6 000 ...

تالار گفتگوی پرشین پت (MyPet.ir)

persianpet.org/forum/forum.php
موضوع ها: 3; نوشته ها: 7 ... در این بخش، در هر فصل کاندیدهای معاونت تالار معرفی شده و به نظرسنجی و رای .... این بخش مخصوص اطلاعیه های حیوانات گم شده می باشد ..... در این بخش به معرفي حيوانات بي سرپرست جهت پيدا کردن صاحبان مهربان می پردازیم ..... و آزاد بودن گفتگو ها نظارت زیادی بر این بخش ها میشود و پس از مدتی حذف خواهند شد.

azadyeiran | Just another WordPress.com site

https://azadyeiran.wordpress.com/
۵ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - تصویری از یکی از دختران حادثه دیده در مدرسه شین‌آباد پس از ماه ها… ..... استخری که بعد از گذشت ۶ سال به بهره برداری رسید . ...... کشف جسد یک آخوند حامی خامنه ای که با ضربات چاقو در اصفهان به قتل رسیده است · کشته شدن ... انتقال قاتل دختر شش ساله به محل جنایت که بخاطر 7 گرم طلا مرتکب این جنایت شد و دلیل این ...

محمدرضا شاه پهلوی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شاه_پهلوی
محمدرضا شاه پهلوی (زاده ۴ آبان ۱۲۹۸ در تهران - درگذشت ۵ مرداد ۱۳۵۹ در قاهره) دومین پادشاه .... در یک گزارش دولتی آمریکایی در بهار ۱۳۲۸ (چند ماه پس از ترور) چنین درج شده‌است: ..... در آن زمان سیل مستشاران آمریکایی وارد ایران شد که باعث برانگیخته‌شدن .... عراق بر او نماز گذارد و جسد وی در مسجد الرفاعی، پس از یک مراسم رسمی خاکسپاری شد.

[PDF]صفحه 13 - خراسان

www.khorasannews.com/NewsSource/18459-920431/pdf/13.pdf
اثری از طالها پیدا نشد با پلیس تماس گرفتیم. ماموران ... که عقد کرده ایم و قرار است چند ماه بعد ازدواج کنیم. ... ساعت از دفن غیرقانونی وی می گذشت از ... دارد و همراه 8 پسر جوان دیگر از تهران برای تفریح به ویالیی .... بعد جسد فرد گم شده درحالی که عریان بود کشف شد و بر ... گذشته پس از بهبودی حالش از بیمارستان ترخیص شد اما در.

ابهام در سرنوشت پسر گمشده در سیل کن - انجمن اختصاصی دیوار

www.forum.diivaar.com › تالار عمومی › اخبار و رویدادها
۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طوفانی با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت تهران را در نوردید. ... سواری که به صورت ناگهانی در سیل الموت گرفتار شده بودند، نیز نجات پیدا کردند.

گروه کوه نوردی کلکچال دانلود آهنگ جدید | آگرولب

kolakchal.agrolab.biz/

منبع : گروه کوه نوردی کلکچالپدر پس از نجات فرزند، جان خود را از دست داد .... این درحالی است که او شش سال قبل دوره آموزشی خلبانی خود را برای چند ماه نیمه‌کاره رها کرده بود. .... همچنین شناسایی هویت قربانیان از طریق بررسی 150 نمونه از DNA پیدا شده در محل ...... با گذشت حدود سه دهه از فاجعه تاسف بار سیل تجریش، سیستم مدیریت شهری و ...

کانال +18 تلگرام(کلیک کنید)
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟

  • برای خرید محصول مورد نظر خود روی عکس آن کیلک کنید  
     
     


    .
    کانال +18 تلگرام(کلیک کنید)